Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Meta kur bëhet fjalë për jetë private ka zgjedhur të jetë i rezervuar. Ermal Meta e la fidanzata Chiara Sturdà smentiscono con un video su Twitter e placano i Lupi: nessun figlio o figlia in arrivo. In questo articolo vi sveleremo l'età, la moglie, i figli, la vita privata Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. A più di due anni dalla sofferta rottura con colei che fu la sua compagna per 9 lunghi anni, Silvia Notargiacomo, il cantante torna a sorridere. Chiara është agjente, e apasionuar pas volejbollit dhe punon si menaxhere marketingu për Top Player Company. Pas ndarjes me të dashurën që kishte prej 9 vitesh Silvia Notargiacomo, Ermalit ka nisur një lidhje të re. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Ndërkohë që gjatë periudhës së izolimit, Meta pranoi publikisht lidhjen me Chiara-n, […] Artisti shqiptar me famë ndërkombëtare, Ermal Meta, është treguar gjithnjë shumë i rezervuar për jetën e tij private. Per un lungo periodo Chiara Sturdà è rimasta nascosta e riservata, pur essendo già la fidanzata di Ermal Meta. Ermal Meta e Chiara Sturdà (@meta_sturda.officialfanpage._) added a photo to their Instagram account: “Come state? #ermalmetamusic#ermalmeta#chiarasturda#metasturda” 502 Followers, 18 Following, 30 Posts - See Instagram photos and videos from Ermal Meta e Chiara Sturdà (@meta_sturda.officialfanpage._) Chi è Chiara Sturdà, la fidanzata di Ermal Meta. Cosa sappiamo di Chiara Sturdà More L’articolo Ermal Meta nuova fidanzata: chi è Chiara Sturdà proviene da UrbanPost. Kush është Chiara Sturdà? CLICCA PER CONTINUARE A LEGGERE LEGGI ANCHE:“GF Vip” Sonia Lorenzini nella bufera: «Va’ cacciata subito», di cosa […] «La mia quarantena»: con queste inaspettate parole il cantante albanese presentò via social ai suoi Lupi la sua nuova compagna. Prej kohësh, Chiara Sturdà ishte frekuentuar në fshehtësi me Ermal Metën. Ermal e Silvia erano stati insieme per circa 10 anni. Megjithatë, gjatë izolimit, dy të dashuruarit vendosën të dilnin publikisht. Por pas më shumë se 2 vitesh kur i dha fund marrëdhënies 9-vjeçare me Silvia Notargiacomo, këngëtari nisi një romancë të re me Chiara Sturdà. Ermal Meta nuova fidanzata: Chiara Sturdà occupa un posto speciale nel cuore del cantante albanese naturalizzato italiano. Ermal Meta nuova fidanzata: chi è Chiara Sturdà. Fituesi i “Sanremos”, gëzon një dashuri të re me Chiara Sturdà-n, me të cilën prej pak kohësh është […] Chiara është agjente, e apasionuar pas volejbollit dhe punon si menaxhere marketingu për Top Player Company. Ermal Meta romantico e innamoratissimo su Instagram: la bellissima dedica alla fidanzata Chiara per il suo compleanno, foto.